Dział sprzedaży 502 378 099
Nawiąż współpracę 508 349 036
Pytania? wanda@wanda.pl

Jak założyć własną lodziarnię? Własna lodziarnia z Wandą

Co oferujmy Tobie jako właścicielowi lodziarni w ramach współpracy?

Najwyższej jakości produkt! Lody produkowane są na świeżo pod każde indywidualne zamówienie, bez sztucznych barwników, aromatów. Aktualnie w ofercie jest ponad 100 rodzajów lodów dla lodziarni. Oprócz lodów gałkowych jesteśmy prawdopodobnie jedynym w Polsce producentem naturalnych lodów w płynie służących do produkcji lodów z automatu. Dzięki szerokiej skali działalności, doświadczeniu oraz trafnemu planowaniu jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo. Zapewniamy najwyższej jakości towar w przystępnej cenie.

Sprzęt niezbędny do prowadzenia lodziarni

Otwierając lodziarnię nie będziesz musiał jednorazowo wydatkować znacznych środków na zakup witryny, automatu czy też pojemników na lody. Oferujemy bardzo wygodny i nisko kosztowy program dzięki któremu będziesz mógł w niezwykle łatwy sposób nabyć solidny sprzęt do prowadzenia własnej lodziarni.

Materiały marketingowe

Wyposażymy Ciebie w niezbędne akcesoria reklamowe tj. : leżaki , stojaki, podstawki, flagi oraz potykacze. Będziemy dumni z tego , że chcesz się z nami identyfikować.

Naprawiamy nasz sprzęt

Awaria?, wystarczy zadzwonić. Przyjedziemy z pomocą!

Bezproblemowa logistyka

Jesteśmy przewidywalnym partnerem. Dostawy realizowane są najpóźniej w terminie 72 godzin od złożenia zamówienia. Towar dostarczamy własnym transportem, który przystosowany jest do przewożenia lodów. Dzięki stale powiększającemu się gronu odbiorców możemy realizować nawet najmniejsze dostawy.

Wsparcie know – how

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące biznesu lodowego umów się na bezpłatne spotkanie, na którym dowiesz się wszystkich istotnych szczegółów związanych z otwarciem i prowadzeniem lodziarni. Poznasz koszty oraz potencjalne zyski ze sprzedaży lodów. Dowiesz się jakie najczęstsze błędy popełniają młodzi adepci w branży lodowej. Pamiętaj, że prowadzimy szkolenia. Nauczymy Ciebie Twoich pracowników skutecznej sprzedaży lodów.

WŁASNY TRANSORT dostawa w 72h
NAPRAWA SPRZĘTU jesli zakupiony u nas
ZAMÓW 24h/d zamawiaj kiedy chcesz
witryna retro WOW, do lodów naturalnych
automat do lodów kręconych
witryna do lodów naturalnych
leżak dla lodziarni
flaga dla lodziarni
potykacz dla lodziarni

Czy lodziarnia to dobry biznes?

Lodowy biznes nie jest na pewno dla każdego, ale z pewnością jest dochodowym biznesem. Choć sezon trwa zaledwie trzy miesiące można zarobić wiele. Oczywiście najważniejsza jest lokalizacja. W miejscowościach turystycznych samorządy organizują aukcje na dobre miejsca, w innych liczy się kolejność zgłoszeń, ale ceny sięgają od kilku do kilkunastu tysięcy.

Kiedy należy zacząć przygotowania do sezonu lodowego?

Najlepszym momentem na wystartowanie z własną lodziarnią to termin od stycznia do marca. Należy zdobyć miejsce, przygotować niezbędny sprzęt, załatwić wszelkie formalności, wszystko to wymaga czasu nieuda się wystartować z dnia na dzień same chęci nie wystarczą.

Ile można zarobić na własnej lodziarni?

Utarg dzienny w zależności od lokalizacji to 1000 do 3500 złotych. Przyjmiy założenie, że średnio dziennie sprzedajesz 300 gałek po 6 złotych = 1800 złotych utargu. Pięćdziesiąt procent to koszty lodziarni, czyli pozostaje zysk w wysokości 900 złotych dziennie. 900 x 30 dni daje nam 27 000 złotych, odjąć ZUS i podatki. Oczywiście dotyczy to miejscowości turystycznych, w niektórych lokalizacjach sprzedaje się do 100 gałek na godzinę w innych 10. Dlatego, zanim zaczniesz robić cokolwiek zastanów się nad lokalizacją, to absolutna podstawa biznesu!