Dział sprzedaży 502 378 099
Nawiąż współpracę 508 349 036
Pytania? wanda@wanda.pl

Jak założyć własną lodziarnię? Własna lodziarnia z Wandą

Co oferujmy Tobie jako właścicielowi lodziarni w ramach współpracy?

Najwyższej jakości produkt! Lody produkowane są na świeżo pod każde indywidualne zamówienie, bez sztucznych barwników, aromatów. Aktualnie w ofercie jest ponad 100 rodzajów lodów dla lodziarni. Oprócz lodów gałkowych jesteśmy prawdopodobnie jedynym w Polsce producentem naturalnych lodów w płynie służących do produkcji lodów z automatu. Dzięki szerokiej skali działalności, doświadczeniu oraz trafnemu planowaniu jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo. Zapewniamy najwyższej jakości towar w przystępnej cenie.

Sprzęt niezbędny do prowadzenia lodziarni

Otwierając lodziarnię nie będziesz musiał jednorazowo wydatkować znacznych środków na zakup witryny, automatu czy też pojemników na lody. Oferujemy bardzo wygodny i nisko kosztowy program dzięki któremu będziesz mógł w niezwykle łatwy sposób nabyć solidny sprzęt do prowadzenia własnej lodziarni.

Materiały marketingowe

Wyposażymy Ciebie w niezbędne akcesoria reklamowe tj. : leżaki , stojaki, podstawki, flagi oraz potykacze. Będziemy dumni z tego , że chcesz się z nami identyfikować.

Naprawiamy nasz sprzęt

Awaria?, wystarczy zadzwonić. Przyjedziemy z pomocą!

Bezproblemowa logistyka

Jesteśmy przewidywalnym partnerem. Dostawy realizowane są najpóźniej w terminie 72 godzin od złożenia zamówienia. Towar dostarczamy własnym transportem, który przystosowany jest do przewożenia lodów. Dzięki stale powiększającemu się gronu odbiorców możemy realizować nawet najmniejsze dostawy.

Wsparcie know – how

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące biznesu lodowego umów się na bezpłatne spotkanie, na którym dowiesz się wszystkich istotnych szczegółów związanych z otwarciem i prowadzeniem lodziarni. Poznasz koszty oraz potencjalne zyski ze sprzedaży lodów. Dowiesz się jakie najczęstsze błędy popełniają młodzi adepci w branży lodowej. Pamiętaj, że prowadzimy szkolenia. Nauczymy Ciebie Twoich pracowników skutecznej sprzedaży lodów.

WŁASNY TRANSORT dostawa w 72h
NAPRAWA SPRZĘTU jesli zakupiony u nas
ZAMÓW 24h/d zamawiaj kiedy chcesz
witryna retro WOW, do lodów naturalnych
automat do lodów kręconych
witryna do lodów naturalnych
leżak dla lodziarni
flaga dla lodziarni
potykacz dla lodziarni