Dział sprzedaży 502 378 099
Nawiąż współpracę 508 349 036
Pytania? wanda@wanda.pl

GOTOWA BAZA WANDA DO LODÓW NATURALNIE KRĘCONYCH

Baza do lodów z automatu to naturalny produkt innowacyjny. Innowacyjność polega na gotowym produkcie bez aromatów i barwników do bezpośredniego użycia. Zawartość owoców truskawek w bazie jest na poziomie od 60 do 80%. Stabilizatorem wszystkich baz jest naturalnego pochodzenia mączka chleba świętojańskiego. Baza jest pakowana w bib i gotowa jest do użycia. W ten sposób eliminujemy możliwość popełnienia błędu przez personel przygotowujący mieszankę do lodów. Finalny produkt - lód jest powtarzalny. Mniejsze restrykcje ze strony sanepidu. Korzystając z gotowej bazy do automatu nie stajemy się producentem tylko dystrybutorem lodów a tym samym mniejsze wymagania są od inspekcji.

Image Description

cechy gotowej bazy do lodów z automatu

  • naturalny produkt bez barwników, konserwantów,
  • zawartość owoców od 60 do 80%,
  • nie zawierają glutenu,
  • baza pakowana w bib gotowa do bezpośredniego użycia,
  • trwałość bazy to 30 dni w chłodni,

Pierwsza gotowa baza naturalna do automatu! Dzięki naturalnej Bazie lodów Wanda przygotujesz naturalne lody z automatu. To bardzo atrakcyjna alternatywa dla tzw. lodów amerykańskich czy włoskich zrobionych z proszku. Naturalna baza nie zawiera konserwantów, aromatów i barwników. Zawiera natomiast 70% wsadu owocowego i jest gotowa do bezpośredniego użycia bez konieczności rozcieńczania. Zapewnia też powtarzalną jakość gotowych lodów. Odbiorca korzystający z bazy jest wówczas dystrybutorem a nie producentem co w istotny sposób ułatwia inwestycję sprzedaży lodów z automatu.

Image Description

NATURALNE LODY KRĘCONE ZAWIERAJĄ TO CO NAJLEPSZE Z LODÓW WŁOSKICH ORAZ AMERYKAŃSKICH

I tak Naturalne Kręcone mają temperaturę około -7 stopni jest to cecha z lodów włoskich natomiast gęstość mają z lodów amerykańskich. Wyższa temperatura pozwala lepiej wyczuć smaki lodów a tym samy można się delektować smakami. Gęstość i struktura lodów daje poczucie sytości. Natomiast to co wyróżnia Naturalne Kręcone od pozostałych lodów to smak, który jest bliski Naturze. Produkujemy naturalną bazę do lodów kręconych w podstawowych smakach jak śmietanka, truskawka, czarna porzeczka oraz na zamówienie każdy inny smak np. malina, czekolada, kiwi, mango itd…

Image Description