Dział sprzedaży 502 378 099
Nawiąż współpracę 508 349 036
Pytania? wanda@wanda.pl

Naturalne lody Premium a lody Standard

Lody Wanda w swojej ofercie posiada dwie główne kategorie lodów: Podstawowe i Premium. Nie różnią się one jakością wykonania, czy sposobem produkcji, lecz dostępnością i ceną surowca pozyskiwanego przez nas do produkcji danego smaku. Wszystkie lody z grupy podstawowej mają taką samą cenę za kilogram, a każdy smak lodów z grupy premium został wyceniony osobno i ma swoją cenę. Staramy się, aby lody, które dla Was produkujemy były najwyższej jakości, bez sztucznych barwników i aromatów.

Lody Premium, lody standard, które smaczniejsze

Zależało nam na tym, aby w każdej z tych grup znalazły się lody mleczne i sorbety, które zadowolą dzieci i dorosłych, tych którzy wolą lody kwaśne jak i tych którzy wolą lody słodkie, czy wytrawne.

Dla smakoszy lodów słonych w grupie standard mamy lody słony karmel, a w premium Karmel z solą himalajską do których produkcji używamy soli z Himalajów, którą własnoręcznie zbierał nasz Prezesa. (JOKE)

Dla smakoszy lodów orzechowych w grupie premium znajdują się lody orzechowe produkowane z miazg w 100% z orzechów - dlatego np. lody pistacjowe Wanda nie mają zielonego koloru, który w lodach przemysłowych uzyskiwany jest po dodaniu sztucznych barwników. W grupie podstawowej- lody o smaku bakali do produkcji których używamy mieszanki studenckiej.

Do produkcji lodów mango (premium) korzystamy z pulpy w 100% z mango Alphonso, to odmiana rosnąca w Indiach jest jedną z najsmaczniejszych i najbardziej poszukiwanych odmian na świecie. Tą samą pulpę wykorzystujemy do produkcji lodów ManBa (Mango-Banan), Tropicana, jogurt z mango- z grupy podstawowej.

W kwestii jakości Lodów Wanda nie lubimy kompromisów, korzystamy z oryginalnych składników i zdecydowanie nie eksperymentujemy z ich jakością. Nasze receptury oparte są na najwyższej jakości kakao Niezależnie czy wybierzesz lody premium czy standard gwarantujemy autentyczny smak, świeżość i przyjemność z lodów naturalnych w każdym kęsie.